Snap Fitness bouwt 1e Premium club

In Wassenaar is de bouw van de nieuwste Snap Fitness club halverwege. Het belooft een bijzondere club te worden omdat er, behalve het implementeren van het de nieuwe look-and-feel, ook veel aandacht is voor een luxe uitstraling. Daarom: Snap Fitness Premium.

De ambitie past bij het pand. Langs de drukke N44 tussen Den Haag en Leiden staat een markant pand met een buitenzijde van veel glas. ‘Dit pand vraagt om een schitterend interieur’, vertelt franchiseneemster Sevcan Sorgucu. ‘Ik ben zo blij dat we met bouwbedrijf CNSTRCT uit Den Bosch en de architecten van Studio Kragt partners hebben die onze visie om kunnen zetten in de praktijk.’

De jongste telg van de Snap Fitness familie opent begin maart haar deuren in Wassenaar. Met de gebruikte materialen voor het interieur, maar ook bij de Technogym-apparatuur en de service is gekozen voor de hoogste kwaliteit die passend is bij Snap Fitness Premium. ‘We hebben een sfeervolle lounge waar we verse shakes en luxe koffies gaan serveren. Onze gediplomeerde instructeurs gaan onze leden ondersteunen bij hun work-outs en de Personal Trainers gaan de leden stimuleren om een stap extra te zetten. En tenslotte zorgen de interactieve bokszakken van NextRound voor super innovatieve trainingen.’

Snap Fitness franchise nieuwe premium club in Wassenaar

 

Vol trots vertelt Sev verder: ‘Wij zullen een van de eerste sportscholen in heel de Benelux zijn die een Technogym Health Station krijgen, waarmee we binnen enkele minuten een hele body scan kunnen maken. Dus gewicht, vetpercentage, spiermassa, flexibiliteit etc. Met de fitnessapparatuur kun je de activiteit meten en alles wordt vervolgens in de app eenvoudig bijgehouden. Dat zorgt dus voor een betere en effectievere begeleiding waardoor onze leden sneller resultaten gaan behalen.’

De verbouwing van de 1e verdieping van het pand gaat snel. Begin maart moet de bijna 700 m2 zijn omgeturnd tot een club met een trendy stijl en met smaak. Onderneemster Sevcan Sorgucu is er helemaal klaar voor. ‘Het zijn spannende tijden, maar de verbouwing kan nu niet snel genoeg gaan. Wij kunnen niet wachten om de inwoners van Wassenaar onze nieuwe club te tonen.’

Snap Fitness franchise nieuwe premium club in Wassenaar