Ter overname: De Pizzabakkers Utrecht
Een bestaande locatie van De Pizzabakkers in Utrecht komt beschikbaar voor een nieuwe ondernemer. De zaak draait inmiddels ruim vijf jaar en heeft een vaste stroom terugkerende gasten en een stabiele omzetontwikkeling. De huidige ondernemer is na tien jaar actief binnen De Pizzabakkers toe aan een nieuwe stap, waardoor deze kans ontstaat.
De locatie beschikt over ongeveer 70 zitplaatsen binnen en een ruim terras met nog eens circa 70 plaatsen. Met een totale oppervlakte van ongeveer 100 m² is de vestiging overzichtelijk en volledig ingericht volgens de standaarden van de formule.
De overname biedt een solide basis voor verdere groei, met een bewezen rendementsmodel, merkbekendheid en een restaurantconcept dat lokaal stevig staat.
Waarom kiezen voor De Pizzabakkers
- Ondersteuning en begeleiding vanuit de centrale organisatie
- Centrale inkoop en productontwikkeling
- Marketing en landelijke campagnes
- Sterk merk met loyale doelgroep
- Zelfstandig ondernemen binnen een duidelijke structuur
Voor wie interessant
Deze kans is passend voor iemand met horeca-affiniteit, gevoel voor gastvrijheid en de vaardigheid om een team te leiden. Wonen in of rondom Utrecht is praktisch gezien de dagelijkse betrokkenheid in de operatie.
Financiële gegevens
- Overnameprijs: nader te bepalen
- Benodigd eigen vermogen: 40.000
- Totale investering: nader te bepalen
Belangrijk
Vanwege discretie wordt de exacte locatie pas gedeeld na een eerste kennismaking.
Aanleiding overname
De huidige ondernemer heeft de vestiging met succes opgebouwd en kiest nu voor een nieuwe richting, waardoor dit instapmoment ontstaat.
