Pauline van Hecke-Margry
Pauline van Hecke-Margry
Toegevoegd Notaris
paulinevanhecke@vbk.nl +31 30 25 95 733

Pauline van Hecke-Margry is sinds januari 2016 als kandidaat-notaris en sinds augustus 2023 als toegevoegd notaris werkzaam bij Van Benthem & Keulen. Pauline heeft zich in het bijzonder toegelegd op het ondernemingsrecht.

Wat Pauline onderscheidt als toegevoegd notaris is het persoonlijke contact en de betrokkenheid bij cliënten, waardoor zij in staat is om snel te schakelen.

Pauline is haar loopbaan in 2007 begonnen als kandidaat-notaris bij Baker & McKenzie te Amsterdam. Nadien is zij werkzaam geweest voor Norton Rose Fulbright, waar zij heeft meegeholpen om het notariaat op te zetten.

In augustus 2023 werd Pauline beëdigd en aangewezen als toegevoegd notaris. 

Specialismen

  • Oprichten van rechtspersonen
  • Opstellen van en adviseren over complexe statuten, joint ventures en andere samenwerkingsvormen
  • Private equity financieringen
  • Het opzetten van fiscaal gedreven structuren
  • Aandelen emissies
  •  Overname van ondernemingen
  • Coöperaties
  • Juridische fusies en splitsingen
  • Liquidaties van rechtspersonen

Meer over Pauline van Hecke-Margry

  • Voltooide in 2012 de postacademische Grotius opleiding Vennootschaps- en Ondernemingsrecht.
  • Lid van de Vereniging van Ondernemingsrecht Specialisten (VOC).

Van Benthem & Keulen is een fullservicekantoor met een gespecialiseerd franchiseteam dat middelgrote en grote organisaties adviseert en bijstaat in juridische vraagstukken binnen het franchiserecht, met een sterke focus op sectoren als retail, vastgoed, healthcare en meer.

Stel je vraag aan Pauline van Hecke-Margry
CAPTCHA