Franchisenemer worden start bij Franchiseplus
Twitter  LinkedIn  Facebook 
  Tassenactie Natuurwinkel voor Voedselbanken succes
  vrijdag 22 maart 2013
NatuurwinkelVoedselbanken in heel Nederland hebben in totaal 3.606 tassen met biologische producten in ontvangst mogen nemen uit handen van Natuurwinkel-franchisenemers. Dit is het resultaat van een 2 weken lopende landelijke actie. Klanten die tijdens de actieperiode een actietas in de Natuurwinkel kochten, steunden daarmee gezinnen die ver onder de armoedegrens leven. Voor iedere verkochte tas doneerden de ondernemers eenzelfde tas aan de lokale Voedselbank. Bas Sengers van Natuurwinkel Ermelo over het behaalde actieresultaat: “Wij zijn enorm betrokken bij onze lokale omgeving, maar onze klanten ook, getuige de vele enthousiaste reacties in de winkel én de eindscore van maar liefst 192 tassen. De actie zorgde voor veel gespreksstof in ons dorp, én voor extra aanloop. Niet alleen bestaande klanten maar ook nieuwe klanten kwamen naar onze Natuurwinkel voor een actietas. Er waren zelfs 7 klanten die een tas kwamen afrekenen bij de kassa en deze niet meenamen, maar direct schonken aan de Voedselbank! Echt hartverwarmend. Deze actie is zeker voor herhaling vatbaar, want ook in onze gemeente zijn steeds meer mensen aangewezen op de hulp van de Voedselbank.”

 

Overig Franchise nieuws
Minister-president Rutte kondigt Nederlandse gedragscode franchise aan
Fun Food Nederland haalt Choco Kebab en Crepeaffaire naar Nederland
Albert Heijn-franchisenemers maken zich zorgen over omzetontwikkeling
Franchiseformules in de prijzen
Deleukstetaartenshop opent vestiging in Den Haag
Bert Bargboer verlaat Bakker Bart
Franchiseformule 8tea5 breidt productaanbod uit
 
Print deze pagina  terug naar vorige pagina