Franchisenemer worden start bij Franchiseplus
+ Zoeken
  Tassenactie Natuurwinkel voor Voedselbanken succes
  vrijdag 22 maart 2013
NatuurwinkelVoedselbanken in heel Nederland hebben in totaal 3.606 tassen met biologische producten in ontvangst mogen nemen uit handen van Natuurwinkel-franchisenemers. Dit is het resultaat van een 2 weken lopende landelijke actie. Klanten die tijdens de actieperiode een actietas in de Natuurwinkel kochten, steunden daarmee gezinnen die ver onder de armoedegrens leven. Voor iedere verkochte tas doneerden de ondernemers eenzelfde tas aan de lokale Voedselbank. Bas Sengers van Natuurwinkel Ermelo over het behaalde actieresultaat: “Wij zijn enorm betrokken bij onze lokale omgeving, maar onze klanten ook, getuige de vele enthousiaste reacties in de winkel én de eindscore van maar liefst 192 tassen. De actie zorgde voor veel gespreksstof in ons dorp, én voor extra aanloop. Niet alleen bestaande klanten maar ook nieuwe klanten kwamen naar onze Natuurwinkel voor een actietas. Er waren zelfs 7 klanten die een tas kwamen afrekenen bij de kassa en deze niet meenamen, maar direct schonken aan de Voedselbank! Echt hartverwarmend. Deze actie is zeker voor herhaling vatbaar, want ook in onze gemeente zijn steeds meer mensen aangewezen op de hulp van de Voedselbank.”

 

Overig Franchise nieuws
Rivièra Maison opent Flagship Store in Maastricht
Natuurwinkel heropent winkel in nieuw concept
McDonald’s zet in op ontbijtmarkt
Accor Hotels mikt op groei Nederlands franchise-netwerk
NFV sluit zich aan bij Shopping2020
Etos en bol.com gaan samenwerken
Hunkemöller is grootste Nederlandse franchiseformule in het buitenland
 
Print deze pagina  terug naar vorige pagina


advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
advertentie